O autorce

Jestem kilkunastoletnią książkoholiczką, bezgranicznie zakochaną w metalu symfonicznym, baśniach i dziwnych filmach. Łatwiej mi się pisze o sobie w trzeciej osobie, ale zostanę przy pierwszej, by nikt nie odesłał mnie do psychiatrycznego.
Lubię czytać od jakichś trzech lat. Wyrobiłam sobie gust i mam jakieś wymagania wobec książek. Nienawidzę schematów, więc szerokim łukiem omijam paranormal romance i inne tego typu bzdety. Pochłaniam za to fantastykę, od niedawna Young Adult, sagi rodzinne, i nawracam się na dystopie.
Pisałam coś o metalu symfonicznym... Uważam, że Nightwish zdążył już się wpisać w klasykę tego gatunku. Ich muzyka jest magiczna, piękna, niesamowita... Lubię również bardziej przyziemną Epicę. Xandria też jest niczego sobie. Z innych gatunków słucham Lorde, Lindsey Stirling, Skillet i Black Veil Brides.
Od niedawna oglądam też filmy. Jak wspomniałam wcześniej- zazwyczaj są to dziwne, pokręcone i oderwane od rzeczywistości twory. Zatem, jak łatwo się domyślić- jestem fanką Tima Burtona. Jego filmy do mnie przemawiają w jakiś niezwykły sposób, dzięki nim czuję się mniej samotna. 
Udostępnij ten wpis

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.